Jesteś tutaj: Aktualności

Ochotnicza Straż Pożarna Ożarów Mazowiecki

aktualności

Nawałnice w Ożarowie Maz.

Email Drukuj

W dniu dzisiejszym przez naszą Gminę przeszły gwałtowne nawałnice. W wyniku zaistniałych zdarzeń nasza jednostka była alarmowana 10 razy do usuwania sutków wichury oraz do pożaru poddasza w domu jednorodzinnym.

Więcej…Więcej…

Więcej…
 

Nocny pożar pustostanu

Email Drukuj

W niedzielny wieczór nasza jednostka została zadysponowana do pożaru pustostany w Ożarowie Maz. przy ul: Hallera. W akcji brały udział 5x OSP Ożarów, 2x JRG Błonie, Pogotowie Energetyczne, Policja.

Więcej…Więcej…

Więcej…
 

Groźny wypadek na ul: Świerkowej.

Email Drukuj

W niedzielę ok. godziny 12.00 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku w miejscowości Bronisze ul: Świerkowa. Po dojeździe zastępów z Ożarowa stwierdzono na miejscu wypadek, w którym brały udział : samochód ciężarowy oraz osobowy . W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana z samochodu osobowego oraz zabrana do szpitala. Na miejscu : OSP Ożarów x2, JRG Błonie, Pogotowie Ratunkowe, Policja x2.

Więcej…Więcej…

Więcej…
 

Kolizja na trasie S8 węzeł Konotopa

Email Drukuj

dnia 30 czerwca 2014 ok godziny 5:30 nasza jednostka została zaalarmowana do zdarzenia na trasie S8 miedzy W-wa Okęcie a Jawczycami. Na miejsce udaliśmy się dwoma zastępami SRT 669M83 oraz GBA Star-Man Na miejscu była również policja, pogotowie ratunkowe oraz służba drogowa.

Więcej…Więcej…

Więcej…
 

Groźny wypadek na trasie S8.

Email Drukuj

W Piątek 30.05.2014 kilka minut po godzinie 19 nasza jednostka została zadysponowana dwoma zastępami do wypadku na węźle Konotopa między zjazdami Pruszków oraz Jawczyce. Po dojeździe ratownicy zastali dwa rozbite samochody marki Chevrolet oraz Mercedes . W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały poszkodowane. Na miejscu były jednostki : OSP Ożarów Maz x2, JRG Błonie x2, Pogotowie Ratunkowe x3, Policja x2.

www.tvn24.pl

Więcej…Więcej…

Więcej…
 

Logowanie

               Nie masz konta?

Statystyki www

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 491542

Szukaj


POLECANE ARTYKUŁY

„Karta Ratownicza” – może uratować Ci życie!

z15426775QPrzykladowa-karta-ratownicza

W całej Polsce ruszył euroropejski system „Karty Ratowniczej Pojazdu”.

Chodzi o znakowanie samochodów specjalnymi nalepkami, które umożliwią ratownikom, podczas wypadku, znalezienie  ważnych dla nich informacji technicznych.

 
I.C.E. skrót "ratujący życie"
 
{nomultithumb}
Każdy może przyczynić się do uratowania własnego życia w razie wypadku. Gdy stracimy przytomność pomoże nam nasz telefon. Jak? To proste, wystarczy pod hasłem "ICE" wpisać numer do bliskiej osoby.
 
Reportaż o naszej jednostce na TVR24

DSC01844W dniach 1 i 2 października odwiedził naszą jednostkę Kevin Aiston, współpracownik Komendy Głównej PSP wraz z ekipą TVR 24. (www.tvr24.pl)

Poniżej zamieszczam link, gdzie pod adresem link >>> można obejrzeć cały ten reportaż.

Numery ALARMOWE

722 19 98 - STRAŻ Ożarów


998 - STRAŻ POŻARNA
112 - RATOWNICTWO

999 - POGOTOWIE
997 - POLICJA
986 - STRAŻ MIEJSKA
991 - POG. ENERGETYCZNE
992 - POG. GAZOWE